WEB SİTESİ WEB TASARIM

Sadece düşünün ve düşündüklerinizi bizimle paylaşın.Tüm fikirlerinizi web sitenize işleyelim. Müşteri dostu bir web sitesi ile kısa süre içerisinde müşteri edinmeye başlayın.Siz sadece isteyin, bizde yapalım...

MİNİ SİTE ADI MİNİ İŞLEVİ BÜYÜK

Firmaların en çok talep ettiği sitelerdir.Herhangi bir ürün ya da hizmete ilişkin yoğunlaşılmış sistemlerdir ve başlangıç için idealdir.

KURUMSAL SİTE VİZYON SAHİBİ

Kurumsal firmaların ürün ve hizmet portföyleri doğrultusunda vizyonu ve odak noktalarını sergileyebilecek yapıda geliştirilir. Güncel standartlar göz önünde bulundurularak modüler ve geliştirilebilir yapı sayesinde sürekli güncel veri barındırma imkanı sağlanır.

WEB HOSTİNG WEB ALANI

Müşterilerimize hosting hizmeti verdiğimiz sunucularımız, kesintisiz güç kaynakları ve en yeni network teknolojisi ürünleri ile donatılmış kendilerine ait özel co-location ve dedicated merkezlerinde 7/24 network çalışanları tarafından gözetim altında hizmetinize sunulmaktadır.

DOMAİN TESCİL FİRMANIZI TESCİLLEYİN!

Domain tescil hizmeti, bir web sitesi tasarımının ilk adımında yapılması gereken firmanın internetteki adresini temsil eden genellikle firma isminin geçtiği belli bir süre için firma yada kişiler üzerine alınabilen internette ki adrese verilen isimdir.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞ, BEĞEN, TWİTLE!

Sosyal medyayı (Facebook, Twitter, Youtube, vs) etkin kullanın, müşterilerinize rahat ulaşın. Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi kitlelere çok rahat bir şekilde duyurun.

LOGO TASARIMI AKILDA KALIN!

Basit görünen fakat tat veren, estetik ama akılda kalıcı. Firmanız için logo tasarımınızı bir kere yaptırın. Yaptığınız her işte imzanız olacak logonuz, firmanızın dilsiz sözcüsüdür. İyi çalışılmış bir logo ile müşterilerinizi etkileyerek daima akılda kalıcı olun.

KARTVİZİT TASARIM FARKI HİSSETTİRİN!

Kartvizitler, kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçası ve profesyonelliğin kısa bir ifadesidir.İş görüşmelerine başlamadan önce kartvizitlerin değişimi son derece önemlidir.

CMS SİSTEMLER SİTENİZİ YÖNETİN

Web sitenizin yönetici paneli ile, websitenizde yer alan tüm sayfaların düzenlenmesi işlemini bize gerek duymadan saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.

BLOG VE FORUM BİLGİ PAYLAŞIN

Blog ve forum sistemler sayesinde makalaler yazabilir, yayınlar yapabilir, hayata dair veya işinizle ilgili her alanda bilgi paylaşımı yapabilirsiniz

SEO ULAŞILABİLİR OLUN!

Web sayfanızın tasarımı kadar web sitenize ulaşılabilirlikte çok önemlidir. Web sitenizi tüm Arama motorlarında (Google, Yandex, vs) bulunabilir olmasıda önemlidir.

E-TİCARET PARA KAZANIN

Web sitenizin ziyaret oranlarını, ilgi alanları ve ziyaretçi istatistikleri hakkında yayın hayatını sizin yerinize detaylı olarak analiz ederek günlük, haftalık ve aylık periyodlarda raporlandırarak sitenizdeki gelişmeleri sizlere sunuyoruz.

DANIŞMANLIK RAHAT OLUN!

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara cevap verebilmek için FARKLI DIZAYN ekibi sadece bir e-posta kadar uzağınızda... Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla, yazılım ve donanım desteği için düşük maliyet yüksek performan disiplini ile her an yardıma hazırız.

MOBİL UYGULAMA GÜNÜMÜZÜN TRENDİ

Günümüzde mobil servisler artarken, sizde son kullanıcınıza iyi bir mobil deneyimi yaşatabilirsiniz. Mobil yazılımlar ile kitle değerlerinizi artırabilirsiniz.

ANALİZ İstatistiksel Raporlama

Web sitenizin ziyaret oranlarını, ilgi alanları ve ziyaretçi istatistikleri hakkında yayın hayatını sizin yerinize detaylı olarak analiz ederek günlük, haftalık ve aylık periyodlarda raporlandırarak sitenizdeki gelişmeleri sizlere sunuyoruz.

TEKLİF İSTE

Tüm hizmetlerimiz hakkında çalışmalarımıza bakabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

ÇALIŞMALAR İLETİŞİM
Kapat Yukarı
Loading...